PROFIL


               26 LET NA TRHU 

Jsme obchodní firma s datem vzniku 1995. Krátce poté začínáme prodávat ložiska značky FAG jako její autorizovaní prodejci. Po spojení INA a FAG dostáváme též možnost nabídnout našim zákazníkům celý program INA. Naším nosným programem je TIMKEN a KOYO kde zajištujeme celý sortiment ložisek se specializací na palcová kuželíková ložiska a vřetenová ložiska.

Všechny námi nabízená ložiska dovážíme jako autorizovaní prodejci přímo od výrobců. V naléhavých případech, pokud nejde splnit termín od výrobců, zajišťujeme zboží od ostatních prodejců z Evropy, ale i jiných částí světa a to svojí dopravou nebo letecky do 24 hodin. V roce 2007 byl otevřen nový kamenný obchod ve Strakonicích a v roce 2015 byla dostavená jeho další část z novou skladovou plochou.

V našem programu je také prodej ručního nářadi BGS, Knipex,Projahn a spousta dalších výrobců. Od roku 2020 prodáváme sortiment domácích potřeb a železářství  jako jsou: spojovací materiál, hutní výrobky, ruční nářadí, elektrické nářadí, nástroje, brusivo, zámky, řetězy, vodoinstalační materiál, elektromateriál, klempířské výrobky, instalatérské potřeby, koupelnové doplňky, kování, pletivo, malířské potřeby, barvy a laky, čisticí prostředky, zahradní potřeby, ochranné pomůcky a další zboží, určené pro řemeslo, dům, chatu nebo zahradu.

Přímé zastoupení firem

Rychlé odkazy

Prodejní místa